JAK TO BUDE PROBÍHAT ?

 1. Kolo – PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE GENTLEMAN ČESKÉ REPUBLIKY & ŽENA ČESKÉ REPUBLIKY

Do soutěže se může přihlásit každá žena/muž, která/ý splňuje podmínky soutěže.

  • Přihlášení je pomocí on-line registrace . která probíhá v období leden – červen téhož toku
  • přiložení odkazu na Facebookové, instagramové stránky, … / nahrání fotografie/í na uschovna.cz/ v dotazníku
  • zaplacení registračního poplatku ve výši 390 Kč

Vyplněním on-line registrace a zaplacením registračního poplatku ve výši 390 Kč obdržíte Dárkový poukaz ve stejné hodnotě k nákupu Zahraniční kosmetiky a zároveň budete zařazen/a do Castingové agentury, jako bonus soutěže.

2. Kolo – ZÁKLADNÍ KOLO SOUTĚŽE

Základní kolo soutěže proběhne formou neveřejného výběrového řízení nominovaným tříčleným týmem (NTT). Nejzažší termín je přelom měsíců červen/červenec téhož roku.  Z celkového počtu bude vybráno 16 soutěžících žen a 7 soutěžících mužů, kteří se zúčastní 3. Kola – Focení a 4. Kola – Soustředění.

3. Kolo – Profesionální focení v ateliéru

Finalisté/ky vybraní/é v Základním kole souteže budou absolvovat profesionální ateliérové focení v centru Prahy včetně venkovního focení. Vzniknou tak profesionhální fotografie na jejich prezentační stránku soutěžících, kde se v průběhu Března  následujícího roku odstartuje soutěž a zároveň i hlasování pro vedlejší tituly, které probíhá pomocí stránek třetích stran.

4. Kolo – SOUSTŘEDĚNÍ

Několik dní intenzivní přípravy finalistek/ů na soutěž u moře v Chorvatsku. Termín soustředění v Chorvatsku – Drvenik je ZÁŘÍ. Budou zde nafoceny prezentační fotografie finalistek/ů do soutěže, vzniknou zde finální medailonky, proběhne školení a příprava rozhovoru i na finální večer – rozhovor, pózování, choreografie na večer tzv. „catwalking“. Přesný termín bude finalistkám/ům upřesněn.

Finalistky/é se účastní soustředění, které je přípravnou fází na finální večer, natočí se zde prezenční medaionky a nafotí se druhá část fotografií v prostředí Chorvatska. Účastnice hradí pouze ubytování a stravu ve výši 12.900 Kč, všechny ostatní náklady (ve výši 10.300 Kč) hradí organizátor soutěže. Účastnice/k si může vzít k sobě doprovod (neúčastní se však programu pro soutěžící), který platí výhodnou cenu za ubytování a stravu ve výši 12.900 Kč. 

Pokud se vybraná/ý finalistka/a soustředění ze závažného důvodu nemůže účastnit, nemůže postoupit do finále a bude její místo nabídnuto náhradnici(ím)/kovi(kům). Na začátku soustředění budou všechni finalisté a náhradnííci povinni uzavřít písemnou smlouvu přesně jim vymezující podmínky a povinnosti související s jejich účastí v soutěži. Kompletní podmínky a informace soutěže budou finalistky/é i náhradnice/i pravidelně informováni e-mailem.

5 . Účast na VIP ALL TV párty a TISKOVÁ KONFERENCE

Finalistky/é soutěže se budou účastnit VIP ALL TV párty (termín bude upřesněn), která proběhne v Praze, kde budou oficiálně představeni veřejnosti, pokud to umožní situace vzhledem k závažným důvodům (covid či jiné neovlivnitelné situace).
Pokud se ze závažných důvodů neuskuteční VIP ALL TV párty, oficiální představení finalistek/ů veřejnosti proběhne na tiskové konferenci v únoru následujícího roku v Praze. Na základě představení bude spuštěno online hlasování vedlejších titulů.

Registrace do III. ročníku soutěže bude zahájena dne 1. 1. 2022.

6. KOLO – KURZ

Intenzivní den plný nezapomenutelných okamžiků, příprava na finálový večer. Kurz proběhne měsíc před finálovým večerem (termín bude upřesněn) budou se Vám věnovat lektorka, poradci a profesionálové z oboru, kteří Vás naučí správně pózovat, naučíte se choreografii na večer tzv.“walking“, doladíte pózu a komunikaci s porotcem při rozhovoru.

7. KOLO – VEČER FINÁLE

Vyvrcholení celé soutěže proběhne v říjnu. Konkrétní rozvržení času bude upřesněno všem finalistkám/ům. Celý večer budou dámy v péči vizážistů a hairstylistů, kteří se budou starat o dokonalý vzhled všech soutěžících finalistek/ů.

  • Proběhne slavnostní nástup za účelem představení všech soutěžících
  • prezentace natočených medailonků z Chorvatska
  • rozhovor s celebritou nebo volná disciplýna
  • módní přehlídka(y) večerních šatů zakončena vyhlášením vítězek/ů a vedlejších cen.
  • Vítězky/ové získají šerpu, korunku, nepeněžité dary, poukázky a právo užívat po dobu jednoho roku nabyté tituly.

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah