Průběh soutěže

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

1. Kolo – PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE DÁMA ROKU

Do soutěže se může přihlásit každý muž a žena, kteří splňují podmínky soutěže. Vyplněním on-line registrace a zaplacením registračního poplatku ve výši 390 Kč soutěžící postupuje do 2. kola (castingu) a zároveň od ŽENA ČESKÉ REPUBLIKY & GENTLEMAN ČESKÉ REPUBLIKY obdržíte dárkový poukaz ve stejné výši na nákup zahraniční kosmetiky. Zároveň můžete absolvovat 6. kolo (kurz) se slevou ve výši 1.000 Kč, i když neprojdete finálním výběrem, abyste nepřišel/a o úžasný zážitek.

2. Kolo – CASTING

Na základě vyplnění on-line registrace a zaplacením registračního poplatku postupujete do CASTINGU. Na základě castingu jsou vybráni finalisté soutěže ŽENA ČESKÉ REPUBLIKY & GENTLEMAN ČESKÉ REPUBLIKY.

3. Kolo – SOUSTŘEDĚNÍ

Několik dní intenzivní přípravy finalistů na soutěž u moře v Chorvatsku. Termín soustředění v Chorvatsku je ZÁŘÍ, ŘÍJEN. Budou zde vyfoceny prezentační fotografie finalistů do soutěže, vzniknou zde finální medailonky, proběhne školení a příprava rozhovoru na finální večer. Přesný termín bude finalistům upřesněn.

Finalisté se účastní soustředění, které je přípravnou fází na finální večer. Účastníci hradí pouze ubytování a stravu ve výši 12.900 Kč, všechny ostatní náklady (ve výši 10.900 Kč) hradí organizátor soutěže. Účastnice si může vzít k sobě doprovod (neúčastní se však programu pro soutěžící), který platí také jen za ubytování a stravu 12.900 Kč. 

Pokud se vybraný finalista soustředění z jakéhokoliv důvodu nemůže účastnit, nemůže postoupit do finále a bude jeho místo nabídnuto náhradníkovi. Před začátkem soustředění budou všichni finalisté a náhradníci povinny uzavřít písemnou smlouvu přesně jim vymezující podmínky a povinnosti související s jejich účastí v soutěži. Kompletní podmínky a informace soutěže budou finalisté i náhradníci informováni e-mailem.

4. Kolo – Účast na VIP ALL TV party a TISKOVÁ KONFERENCE

Finalisté soutěže se budou účastnit v průběhu října VIP ALL TV party (termín bude upřesněn), která proběhne v Praze, kde budou oficiálně představeni veřejnosti.

Oficiální představení finalistů veřejnosti proběhne na tiskové konferenci dne 18. prosince 2020. Na základě představení bude spuštěno online hlasování soutěže ŽENA ČESKÉ REPUBLIKY & GENTLEMAN ČESKÉ REPUBLIKY na Facebooku.

Registrace do III. ročníku soutěže bude zahájena dne 1. 1. 2021.

5. Kolo – KURZ

Dva intenzivní dny plné nezapomenutelných okamžiků 11. a 12. 1. 2020, příprava na finálový večer. V průběhu kurzu se Vám budou věnovat lektor(ka), poradci a profesionálové z oboru, kteří Vás naučí správně pózovat, naučíte se choreografii na večer tzv.“walking“, doladíte pózu a komunikaci s porotcem při rozhovoru.

6. Kolo – FINÁLNÍ VEČER

Vyvrcholení celé soutěže proběhne 18. března 2021. Konkrétní rozvržení času bude upřesněno všem finalistům. Celý večer budou gentlemani v péči vizážistů a stylistů, kteří se budou starat o dokonalý vzhled všech soutěžících finalistů.

Proběhne promenáda ve sportovním a volnočasovém oblečení, rozhovor s celebritou, módní přehlídka pánských obleků zakončena vyhlášením vítězů. Vítězové získají právo užívat po dobu jednoho roku nabyté tituly, nepeněžité dary a poukázky.

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah